نکات مهم در انتخاب آرایشگاه عروس

نکات مهم در انتخاب آرایشگاه عروس

انتخاب آرایشگاه عروس را می توان یکی از مهم ترین انتخاب های یک عروس خانم پیش از عروسی در نظر گرفت. آرایشگاه عروس به قدری مهم است که می تواند بعد از انتخاب همسر، گزینه ی دوم از اولویت های مهم دختر خانم ها باشد! البته این جمله یک مزاح بود تا شما متوجه اهمیت این انتخاب شده و از روی این مسئله ی مهم به سادگی عبور نکنید. همانطور که همه ی شما می دانید، روز عروسی زوجین برای آن ها بهترین روز عمرشان بوده و اینکه در چنین روزی بسیار زیبا و متفاوت بنظر برسند برایشان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، به خصوص عروس خانم ها! به همین دلیل است که به هیچ عنوان در انتخاب آرایشگاه عروس نباید عجله کرد. با مطالعه ی این مقاله دیگر هیچگاه با پرسش هایی همچون( چگونه آرایشگاه عروس انتخاب کنیم) و…. نمی شوید..

۷ نکته ی مهم در انتخاب آرایشگاه عروس
تمامی شهر ها و استان های کشور ایران دارای آرایشگاه هایی هستند که برخی از آن ها معروف بوده و برخی دیگر ناشناخته اند. برای مثال اگر به دنبال بهترین آرایشگاه عروس اصفهان و یا سایر شهر ها هستند باید تمامی موارد زیر را در نظر گرفته و به تک تک آن ها عمل کنید.

۱- محل آرایشگاه
یکی از موارد مهم در انتخاب آرایشگاه عروس محلی است که آرایشگاه مورد نظر در آن قرار داد. عروس خانم های محترم باید تلاش کنند آرایشگاه خود را در جایی انتخاب نمایند که یا نزدیک به تالار عروسی بوده و یا اینکه به محلی که قرار است پیش از تالار رفته و در آنجا عکاسی کنند نزدیک باشد. این موضوع برای ساکنان افراد شهر های بزرگ از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد چرا که احتمال بروز ترافیک های سنگین در این شهر ها بیشتر بوده و ممکن است زوجین برای حضور در مراسم دیر کنند. تشریفات اصفهان

۲- اهمیت آرایشگر عروس
اگر دقت کنید متوجه می شوید که بیش از ۹۵ درصد افراد زمانی که بحث از عروسی می شود در رابطه با انتخاب آرایشگاه عروس صحبت کرده و هیچگاه حرفی از خود آرایشگر زده نمی شود! متاسفانه این تصور غلط و اشتباه میان مردم از زمان های قدیم رایج شده و بجای توجه به فرد آرایشگر، به سایر کارکنان آرایشگاه و نکات کلی آن توجه می کنند. در حالی که عروس خانم های محترم باید بدانند اولین نکته ی مهمی که باید به آن توجه نمایند مهارت های فردی می باشد که قرار است آن ها را آرایش کند. بهتر است به مدارک و گواهی های آرایشگر مورد نظر دقت داشته باشید تا از حرفه و تجربه ی وی اطمینان حاصل کنید.

 

۳- بررسی قیمت آرایش عروس
متاسفانه در زندگی امروزی اغلب آرایشگاه ها برای آرایش کردن عروس خانم های قیمت هایی عجیب و باور نکردنی تعیین کرده و هزینه ی بسیار زیادی را از زوجین می گیرند! علاوه بر این نکته ی مورد تاسف این است که برخی از خانم ها تصور می کنند هرچه میزان هزینه ی پرداخت شده بالا تر باشد، آرایش آن ها نیز از کیفیت، زیبایی و ماندگاری بیشتری برخوردار است. در حالی که به هیچ وجه اینگونه نبوده و برخی از آرایشگاه ها قیمت هایی بسیار بالاتر از ارزش واقعی کار خود می گیرند. البته این جملات به این معنا نیست که آرایشگاه های ارزان قیمت از کار بهتری برخوردار اند، بلکه هدف ما ایجاد تعادل می باشد. بنابراین سعی کنید در انتخاب آرایشگاه عروس به مناسب بودن قیمت گفته شده نیز توجه داشته باشید.

 

۴- تحقیق در مورد برند های استفاده شده
نکته ی بسیار مهم دیگری که در حین انتخاب آرایشگاه عروس باید آن را در نظر بگیرید، لوازم و برند های مورد استفاده می باشد. عروس خانم ها باید توجه داشته باشند که آرایشگاه مورد نظر برای گریم و یا آرایش آن ها از چه نوع برندی استفاده کرده و از کیفیت آن برند ها اطمینان حاصل کنند که آیا محصول بکار گرفته شده از مواد اولیه مرغوب ساخته شده است؟ آیا محصولی که آرایشگر استفاده می کند ماندگاری کافی را دارد؟ علاوه بر این ها ممکن است برخی از افراد به بعضی از برند ها و لوازم آرایشی های خاص حساسیت داشته باشند! در صورتی که شما نیز دچار چنین مشکلی هستید حتما باید این موضوع را در اختیار آرایشگر خود قرار دهید.

 

 

۵- گول تبلیغات را نخورید
تبلیغات بیش از اندازه در رسانه هایی همچون اینستاگرام، داشتن فالوور های بالا و… سبب شده اند تا بسیاری از افراد دچار اشتباه شده و بدون اینکه تحقیقی در رابطه با آرایشگاه ها انجام داده و یا اینکه کار هایشان را به صورت حضوری ببینند، تنها با تعداد فالوور به این آرایشگاه ها اعتماد کرده و آرایش بهترین روز زندگیشان را به دست افراد چنین مکان هایی بسپارند! داشتن شهرت و معروفیت در اینستاگرام به هیچ عنوان معیار خوبی نبوده و سعی کنید گول رسانه ها و فیلم های موجود در اینترنت را نخورید.

 

۶- انتخاب آرایشگاه عروس را به تاخیر نیندازید

با اینکه در ابتدای مقاله گفته شد در انتخاب آرایشگاه عروس عجله نکنید اما این جمله به این معنا نیست که این انتخاب مهم در زندگی خود را به تاخیر انداخته و دو ماه مانده به عروسی اقدام به پیدا کردن آرایشگاه نمایید! اگر می خواهید به بهترین آرایشگاه عروس مراجعه کرده و در شب عروسی خود خاص و متفاوت دیده شوید باید چندین و چند ماه پیش از عروسی به دنبال آرایشگاه بوده و انواع مکان های موجود در نزدیکی آتلیه و یا سالن مراسم خود را بررسی کنید تا با چشم باز انتخاب کرده و زمان مناسب را رزرو کنید.

 

۷- مراجعه ی حضوری و مشاهده عروس های حاضر
ممکن است شما یک آرایشگاه مخصوص را انتخاب کرده و قصد داشته باشید آن جا را برای روز عروسی خود رزرو کنید. نکته ی مورد توجه این است که شما به هیچ وجه نباید گول عکس های موجود در آلبوم را خورده و آن ها را معیار انتخاب آرایشگاه عروسیتان قرار دهید چرا که تمامی این عکس ها با افکت و روتوش گرفته شده و چهره را بسیار تغییر می دهند. بهترین کار این است که روزی را با آرایشگر هماهنگ کرده و برای مشاهده ی عروس های آرایش شده مراجعه نمایید.

 

میکاپ تخصصی عروس اصفهان | آرایشگاه عروس اصفهان | میکاپ اصفهان | میکاپ عروس اصفهان | بهترین آرایشگاه اصفهان | لیست بهترین سالن های زیبایی اصفهان | بهترین سالن های زیبایی اصفهان | مشاوره رایگان در کلیه امور تشریفات تک رز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.